Zatsіni: kreakli o tych jaka otsіnki w shkolі że vishі vplivayut na uspіh w zhittі
Yak rozvivati kreativnіst w dіtyah, jaka staje się artystą w Ukraїnі, Navischo potrіbno Mistetstvo – na tsі że INSHI moc Platfor.ma vіdpovіdaє czas studіy programu dla młodych hudozhnikіv PortArtStudio ona GRUPY kompanіy „produktu Novі” . Tsogo raz zasilany z uspіshnih E ukraińskiego predstavnikіv kreatywności іndustrіy o їh otsіnki w shkolі i takozh o tych jaka tse vplinulo їh na Zhyttia. Oś smrodu prysznica.

Czy masz jakieś kule w szkołach i na uniwersytetach?

Tak stali, scho navchalasya w chotiroh szkół rіznih, jeden s yakih – w іnshіy kraїnі. Chosraz był dostosowywany do nowo przybyłych, programów jednej klasy i jeden do jednego. Tożsamość, więc uspoveshnist bula rіzna. W vischoyu osvіtoyu situatsіya іnsha – Bula wonks.

Chi zadovoleni wi svyoyu osvitoyu?

Tsіlkom. Dla osvitami I fylologue slov’yanovskih mov i psycholog praktyczny. Że przez godzinę, w 2004 roku, aktywnie bula zostaje złapana w robocie z visualnym. Mala pidrobitok i izzhavalasya w odnięciu z cherkaskih projektowania ayentsіy. Zbyt często, mówiąc o tej historii, rola samolubstwa jest świetna, staje się samodzielna dla swoich kompetencji i jest początkująca. Uczenie się przez całe życie – tse proene.

Chi vplyvayet system otsinyuvannya w szkołach i ta universion na usługi w podalshomu zhitti?

Jak na mnie, tilkom może mówić o takim vplyv. І po prawej stronie, nie w samych liczbach, ale jako fіksuvati dinamіku, opanowanie programów przez studentów, studentów, nadal potrybno. Al w godzinę mojej nawchanya boolo bagato suto psychologicznie niejednoznacznych praktyk. I tutaj nie jest lepiej o samym systemie, ale o Ії застосування вчителями, викладачами. Opowiadam zokrem o rzeczach motywacyjnych, ale nie często boole są zdrowe. Jeśli mogliby karatichi formalnie zaochochuvati cicho, hto być wpisane do systemu, jeśli dobra piłka była wyjątkowo ważna, nie matka prawdziwej wiedzy.

Nie wiem zbyt wiele na temat systemu oceniania w czasie, a nawet tych, którzy są dobrowolnie uzależnieni od nowych programów ćwiczeń, oczywiście naczelnie

Yak ty zadaetsya, chi povyazyaniyu uspeh w zhitti zotsynkami w szkołach?

Oczywiście. Naypershe po’yazany vіn z vikladachami, Yakscho govorito o osvіtnі іnstitutsії.

Chi pov’yazane te scho vie robite z vashoyu osvіtoyu, Yaky vpliv mały Osvita swoją dіyalnіst?

Może kіlka dіyalnostі sfer. Tylko jeden z nich, pevno, taki jest związany. Mając w dół theoreticity pіdґruntya, Pevnyi układu współrzędnych do robota motivatsіyu I I bіlsh glibokogo vivchennya, zatsіkavlennya movami, lіteraturami, tekst jaka takie i dając tym samym unіversitet niską specyficzną vikladachіv Demba. Bez vsogo oczywiście pratsyuvala b іz wydostać projektów іnshimi th, Pevnyi mieć іnshih Wynocha obszarów.

Czy masz jakieś kule w szkołach i na uniwersytetach?

Otsniki u mene buli, aby zakończyć środek. Iz positivnim w sferze humanistycznej.

Chi zadovoleni wi svyoyu osvitoyu?

I zadovoleny tim, scho w ciebie, jeśli Tak dobre, Vishcha Osvita pięć bachish nie Lishe rozvitku poziomej wektora, a drugi pionowy. Byłem w KNU. Шевченка на філології. Ale vvazhayu scho osvіti mało wymagająca bezperervno zaymatisya samoosvіtoyu, postіyno vіdchuvati obecnie Osobie, w vchitsya jaków.

Chi vplyvayet system otsinyuvannya w szkołach i ta universion na usługi w podalshomu zhitti?

Yak na mene – Osvita vplivaє na cienkiej rіvnі, szkoły i studentstvo chastkovo formuyut postaci yakostі Lyudin, її povedіnku w suspіlstvі, shkolі vazhlivo motivuvati Lyudin na uspіshnіst zamiast Manganiany її dla Niskiego piłki.

System otsіnyuvannya cyfrowym opratsovana kіlkіstyu ekspertіv na otsіnyuvannya Branch, її zmіniti gładko. Prote Duzhe yakіsnoyu Yea System ELO – Jestem bi vprovadiv її. System do wykończenia jest uniwersalny. Vikoristovuєtsya w shahah, beysbolі basketbolі ja, ja tenіsі. Napríklad, Yea 20 ically matematyczny zavdan, Je otsіnka Tsikh zavdan, jaka viroblena naukovtsyami. Skladnіshі – 2500 ere, prostіshі, 1800. I w zalezhnostі, jaka Osoba їh virіshuє, Taqiy piłka Won mi otrimuє. Tożsamość, myślę yakos mozhna adaptuvati i zastosovuvati.

Yak ty zadaetsya, chi povyazyaniyu uspeh w zhitti zotsynkami w szkołach?

Zhittєvy uspіh – tse vzaєmozv’yazok bagatoh chinnikіv. Uspіh – tse robota talent zv’yazki i szczęście. I Duzhe często vipadannya odnієї Lanka dostatno dla mieszkańców nie stać uspіshnim. otsіnki w shkolі zavzhdi zalishatsya na pіdsvіdomomu rіvnі w Lyudin, że na pіdsvіdomomu rіvnі kolishnі otsіnki zavzhdi mozhut vplinuti.

Chi pov’yazane te scho vie robite z vashoyu osvіtoyu, Yaky vpliv mały Osvita swoją dіyalnіst?

I Ziman lіteraturoyu – pisanie książek, Takozh w prace „Szczerze. Fіltruy sąd! ” Yakscho zagalno – gumanіtarna Osvita dał Meni rozumіnnya ob’єmnostі dіyalnostі teksty w yakіy I Pratzen, i prace s ob’єmnіst znajomość pevnіy profesії – I Je pokaznikom nayvuzkospetsіalіzovanostі sukcesu.

Czy masz jakieś kule w szkołach i na uniwersytetach?

W szkołach uczę studentów nikraschyu. Tіlki w Perche innym klasі, naspravdі nie Duzhe – dіysno w Chile Lishe uspokoić rzeczy, SSMSC Meni powinno. Napríklad matematyka meni Duzhe іmponuvala i odejmowanie, literatury rosіyska MOVA mene nie vzagalі tsіkavili. W Shostya-somomu klasі I hvorіla i samostіyno zdaval іspiti – todі na mene vzhe boule naykraschі Bali, I їzdila na olіmpіadu matematyki, i navіt środki Mista vіdpravlyav yakus się moїm tatę. Ale nadal, znovu, wszystko ma na celu szczególne zainteresowanie. Ale, ja zavzhdi pożyczyłem tajemnicę i wiedziałem, ale chcę ugrzęznąć wzrokowo.

Chi zadovoleni wi svyoyu osvitoyu?

Brakowało mi trofeum. Hotila była uwikłana w tajemnicze szkoły, a ja zostałem startem w szkole technicznej. Byłem tam nenavidіla wszystko vazhko Bulo, ale ja zaroblyala na siebie dla rakhunok svoїh wiedzą, że znovu scho w Chile prowadzonego przed vsіh, Th na mene Bula Prezidentská stipendіya – Bulo tіlki DVI Lyudin w kraїnі, SSMSC otrimuvali Taku stipendіyu. W tym okresie tse buli duzhe velikі grosi. Ponadto okradłem wszystkie roboty uczniom i geodezji jododalnej, arhitektura, malunok. Potim osiągnął to, sho navit napisał dyplomy dla Gros. I Hoca zavzhdi bula gotowy dopomagati i poyasnyuvati, ALE Yakscho ludzie hotіli tusuvatisya następnie robila tse dla yakus jest niski koszt. Więc scho I svoї Znannya zavzhdi zaroblyala yakіs groshі, SSMSC Meni pozwala utrimuvati komunikatu.

Czy zmieniłeś system identyfikacji?

Mogę państwu powiedzieć, że gdybym napisał mojego robota do mojego robota, Sama przedstawił system boloński. I vvazhayu scho Won absolutnie bezgluzda, brzydkie i neob’єktivna. Tse taka system dla zhopoliziv, yak progynayutsya pіd system. Vikoristovuvati svіy talent tam potrіbno – można po prostu prihoditi, prosidzhuvati dla partii – dla i Tse vzhe otrimuvati sobі Bali. Ale na tsomu nie nіhto daє sobі zvіt scho Ty tam sluhaєsh I jaka іnformatsіyu otrimuєsh. I Je ludzie SSMSC Mauger i nie przychodzą na 25 razіv bezgluzdu lektsіyu (i Ukraїnі Tse Duzhe często lektsії OD starego babus i dіdusіv bez іnternetu i komp’yutera, SSMSC zaperechuyut Mistetstvo stolіttya 20), ale wiem bіlshe. System Bolonska do viglyadі, scho na raz nie realіzovana daє w twórczości іndustrіyah otsіnku tvoїh іdey i bіlshe aktsentuє na vіdvіduvannі lektsіy. Przez tę samą godzinę w swoim własnym kanistrze jest to możliwe,można przeczytać nabagato więcej książek, zustrii yakihos ludzi, zrobi schos absolutnie neimovirn. W sferze twórczej podana jest maksymalna ilość buti.

Jaki jest sens życia w szkołach?

Myślę, że wszystko powinno być pokryte falami budynku. Mene nie wykorzystała tej trywialnej godziny dla brutalnego ucznia tilki ucznia tilki przez mojego przewodnika, ala teper … maemo, scho maemo.

Zacząłem pracować jako świadek tajemnicy i praktyki – malunok, malarstwo – 7 skał. Nie miałem żadnych wódki vihidnih – I robila tse 9 rancu i do 7 vechora. W tym samym czasie wszystko zostało zreformowane, wezmę swoje życie, znam wielki bagaż, dam znać wolność i technologię, wiem jak. Duzhe często Suchasnyj artystów stopi ludzie SSMSC trud dotepnі іdeї, ale nie wiem, jaka Tse vtіliti. Tak więc scho tse buli znannya, yaki stała się platformą do realizacji własnych pomysłów. I plus do Tsogo, gdybym był w Chile w Hudozhnіy Academy, w zavzhdi rozumіla scho potrіbno zaymatisya samoosvіtoyu í neskіnchennoї praktyce. Ale w tym samym czasie, co ważniejsze, bolo jest klasą średnią – kulturowo, profesjonalnie, pomimo jednomyślności i jednostronności jednego i tego samego. Tse duzhe to ważne. Ala zagalom navchannya na akademii w Kijowie stała się dla mnie platformą antagonizmu poprzez swój nejnuchchkost w pidhodakh do Osvity.

Czy masz jakieś kule w szkołach i na uniwersytetach?

I nikoli nie buv vidminnikom. Scho w szkołach Uniwersytetu Zachodniego wpadło w tłum. Wraz z przejściem do 2 kursu Mav 12 bіgunkіv.

Chi zadovoleni wi svyoyu osvitoyu?

Avzhezh, jestem pełen satysfakcji. Wiem, jak ukrzyżować ściągaczkę! І як вимірюється пружність металів.

Chi vplyvayet system otsinyuvannya w szkołach i ta universion na usługi w podalshomu zhitti?

System otsіnyuvannya vzagalі ni na scho nie vplivaє. Ja vchitsya za godzinę, jeśli jakakolwiek wiedza nie jest bezwartościowa. Jeśli Meni Bulo tsіkavo – I vchivsya, jeśli nie tsіkavo – vchiv stіlki, skіlki vistachalo na mіnіmalnu otsіnku. I nie vshagali.

Nie znam vzagali, jak bi I zminiv system otsinyuvannya – tse absolutny neponib. Тибо маєш знання або не маєш. Yaksho nie maeesh, to ydi vchi, nie chcę – nie vchi.

Dla mnie, zwłaszcza sopіh nyak nie pozhyazaniy zotsincami v shkoly ta vishi. Jest to wykonalne, dla którego tse-vedennost alumni tsenicho nie dawał radości okrim ojcom za єdinu p’yatirk w tabeli.

Chi pov’yazane te scho vie robite z vashoyu osvіtoyu, Yaky vpliv mały Osvita swoją dіyalnіst?

Opowiadam się za inżynierem-pół-pisarzem i niejeden raz czekam, aż troche przećwiczą z robotem.

Jestem jednocześnie korespondentem fotograficznym. Pratsyuvav w rіznih Vidanov ukraїnskomu tizhnі gazetі wybuchowe w IN Ukrіnformі ona szczeliny ere. Po rozpoczęciu z projektantem produktów fotograficznych w funduszu fotograficznym. Takozh Pożyczam ze zdjęcia fotografa. Napisuj laboratoria fotograficzne z przyjaciółmi. Cóż, wklęsłość na basie w wiosce, Reve ta stohne. W tym samym czasie w magazynie grupy nazwa nie jest oficjalna.

Czy masz jakieś kule w szkołach i na uniwersytetach?

Otsniki w szkołach i na Uniwersytecie w Bury są w przybliżeniu takie same – zobowiązałem się na dobre, maiuchi za jedną trzecią. W szkołach – vzhe not pamyatayu, z yakogo tego samego przedmiotu, a na University of English – a następnie boolean nie jest sprawiedliwy. Vchitelka zmushuvala pam’yat perekazati Tekst angielski i meni zhdalas, scho poprawnie bude rozpovisti tse jego słowa. Na sho vona vidpovila, scho put menti triiku, a ja powiedziałem – nie jest ustawiony i ma sens, scho vona pogany vchitel, yaka nie zamogla garno navechiti studentov mobi.

Chi zadovoleni wi svyoyu osvitoyu?

Shkіlnoyu osvіtoyu I Duzhe mało Ziman, że scho Bula prezes szkole poszłam do całego yakіs godzinnych rayonnі Zborowie przeciwko zovsіm nie pam’yatayu, o scho tam bula Mova. Bula dzielnica Veduchi, mene zaproshuvali do palatsіv hodowle prowadzić rіznі przyjść i pratsyuvati іz dіtkami, Robit mіnіvistavi na shkіlnі święty. Tseleny, zvіsno, dalosі i zabavlyalo bіshe, anіzh matematika abo fizika.

A na uniwersytecie chwaliłem się czasem, ale pobachil na pierwszym kursie – vlasne, tim, yak grayut aktorzy – absolwenci na teatrze teatralnym. Potіm do nas na kurs dyakuyuchi dyrektor artystyczny Lesia Tanyuk zapytał Vlad Troїtskogo – I h tsogo czas że unіversitet pіshli rіznimi Shlyakhov.

Czy zmieniłeś system identyfikacji?

Nie mam systemu zastępczego, a nie otsinyuvannya!

Yak ty zadaetsya, chi povyazyaniyu uspeh w zhitti zotsynkami w szkołach?

Uspіh w zhittі depozyty od vsogo: vihovannya batkіv, z naskіlki śmierdzą zavantazhenі robochem i pobutovimi odżywianie i chi mayutsya godzinny spіlkuvannya i amour do dіtey; od szkoły, więc nie trzeba dodawać de vikladayut vchitelі, SSMSC, mozhlivo, Mali bi Buti hіrurgami abo ekonomіstami, Ale w їh batkіv nie vistachilo grosze abo taką Buchan i śmierdzą do płacenia Niby nayprostіshy Way pіti vchitis vchiti dіtey przed dіtey nie Ljubljana. Krіm vsogo tsogo, uspіh bagato depozytów Chomu OD vnutrіshnogo tonu OD Ponadto scho nalashtovany ti na abo scho ty nalashtovuyut naskіlki I ti mozhesh Buti stresostіykim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *