Witaj, Mars na telefon: ukraiński i projekt, rodzaj polemizacji systemu Sonnychnoy
Ludzie aktywnie myślą o kolumnaryzacji Marsa. Jeden z robotów meteorytu jest skrupulatny – trudno jest komunikować się z planetami, nie jest łatwo przejść przez niebiańskie mechany. Niezwykle międzynarodowy zespół z godziny zmagan Ідей нарешті na dużą skalę wymyślił system takiego połączenia. В складі групи був і українець Міша Рудомінський . Platfor.ma rozmawiał z nim o twórczym podejściu do nauki, światło za kordonem i tymi, które nawigowały do ​​ludzi, były Mars.

– Rozkazhit o sobie zagalom. Hto vі chіm chymaetsya?

– Jestem studentem, inżynierem i nauczycielem. Kieruję się na Uniwersytet Kolumbii Brytyjskiej w Vancouver i przekazuję go do Turinsko Politechnica. Pratsyuyu nad oddziałami oprogramowania dla celów bezpieczeństwa dla biznesu czasów na międzynarodowym dowództwem. Jestem również członkiem Zespołu Inżynierii Mechanicznej w zespole projektowym inżynierii Mars Colony, który jednocześnie demontuje śluzę dla kolumny Mars. Jest prowadzony przez nieformalną zmagannya, yakomu kimodoimo wiklik do studentów z u syogo svitu zі otverennya svoyh jerlokіv. Istnieje 18 zespołów, z których niektóre pochodzą z University of Toronto, Harvard i RVTU w Akwizgranie.

To samo polecenie після одної із зустрічей Mars Colony я і спапив на ці змагання. Jeden z moich przyjaciół jest przyjacielem, pewnym facetem na kursie i mogę opowiedzieć o mojej znajomości astrofizyki, popełniłem błąd, kopiując rzeczy z różami, używając ich do róż. W trakcie mojego zrozumienia, jestem w zespole, hto vzagalі schos rozumіє u nebeshnyi mehanitsi. Więc zostałem członkiem grupy.

Doslідження і колоізація Mars є zadanie, nad rzekomym pratsyuyut tysyachі іnzhenerіv i naukovtsіv v vsomu svitu. W punkcie wkładu, setki milionów dolarów. Jeśli jesteśmy nastane pityannom komunikatsії mїzh publicystów, że Ziemia, mi spodіvaєmos, scho nasz robot budey wielki oszust na shlyahu yogo virishennya.

– Oskilki vie vzhe zagadali o tse – chomu przetłumaczyć na Italię w formie fajnego kanadi?

– Będę tłumaczyć z powodów. Невідповідність ціни до якості, культурна невідповідність – моя і канадська, – та й взагалі після України у Канаді нудно. Wszystko tam jest dobrze.

– Przed przemówieniem, jak spędziłeś czas na kordonie na kordon? Chi, czy jesteś zadowolony z młodych Ukraińców?

– Powiem ci sekret, ale to nie jest duży problem. Mam wibracje VNZ z Kanady, zmieniłem się w ten sposób, klikając na stronę, po naciśnięciu przycisku „Wyślij wniosek na raz” – i trzy miesiące później, po powrocie pozytywnym. Zvichayno, złożenie wniosku jest wielkim procesem, który trwał dwa miesiące i przygotowaniem do ex-uchwaleń – chłopa. Alya w tym momencie meni zdalosya, scho vone tego varte.

I shodo radioti – ja vzagali nikomu i nichogo nie raju, ludzie yakshcho nie rozumieją nashcho vono. Ti mozhesh sto razy zakinchiti Harvard, ales vishcha osvita є tysiąc tysięcy narzędzi do досягнення своїх цілей.Yaksho lyudina nie moe svoye chitkoї meti, wtedy i otrimanі innstrumenti nie bude do whih vikoristivuvati. Więc scho moja єdina jest szczęśliwa: „Poznaj swój cel i napisz odpowiednie narzędzia do її досягнення”. Mój tsil – stwórz prywatną agencję, jaka bude pidtrymuvati maibutniy rozvitok Mars. Dla досягнення саме цієї мети вища освіта є дієвим інструментом.

– A co próbujesz zrozumieć?

– Negatywny, ale do rozuminnyam.

– Chcesz się zwrócić na Ukrainę?

– I nie wychodzę. Naprawdę nie dbam o Ukrainę, chcę iść swoją drogą i będę tam, demeni jest bezpieczniejsza niż robot. Powiem to głupio, alle vid sertsya: planeta Ziemia to moja grosza, a Ukraina to ta, którą należy wypełnić światem, urodziłem się. Chcę móc nazwać się gigantycznym świętym.

– Dobrze, porozmawiajmy o zmagannya і зв’язок z Mars. Co stało się z celem?

– Zmagannya zaatakowała od razu SEDS (Studenci ds. Eksploracji i Rozwoju Kosmosu) – międzynarodową organizację, którą wszyscy profesorowie kochają te supermoce kosmicznej łączności. Mi і studenti інших ВНЗ Канади повинні були utwórz system zlewu do transportu danych dla pіdtrimki дослідження і колоізації Mars. Chcę po prostu brzmieć prosto, ponieważ projekt ma znaczenie bagatok pідводних каменів.

Є Odrzucenie głównych problemów związanych z sekurytyzacją takich systemów: włączenie połączeń za pośrednictwem Sontse, konieczność objęcia największej powierzchni Marsa, wice mniejszości z soupitniki, i tak dalej.

Aby pokryć powierzchnię Marsa sygnałem MI, wymyślono dwa sututniki (podstawowe i rezerwowe) na pierwszym i innych punktach LagrangeMars. Вони вийдуть на орбіти Ліссаву на відстані близько мільйона кілометрів від Молометрів від Marsa и використають його для гравітаційного поштовху. Після цього продовжать рух цуєю орбітою до кінця свого терміну придатності. Nasze rozraunki pokazały, że powinniśmy pokrywać 99,81% powierzchni Marsa przedłużeniem dnia astronomicznego.

Jestem złożony razem z Sonzem. Кожні два роки Сонце шість тижнів знатьсяться між Earth th Mars, scho ponynistu pererivaye zv’yazok mіzh them. W ten sposób jesteśmy krytyczni dla pojawienia się sytuacji na Marsie. Po przejściu kilkunastu, dotarliśmy do szydełka i nieneutralności suhutnika w pierwszym punkcie Wenus Lagrange’a, nie przekraczającym 45 stopni w poprzek ruin Ziemi. Tse pozwalają wszystkim vikoristovuvati jogin na zv’yazku.

Przed przemówieniem, na odwrocie chernivnya, mam dowództwo organizatorów oraz w projekcie Szkoły Literacko-Przyrodniczej na wykładzie Kijowskim nr.145, którą ja sam i czytelnik. Tam umieściłem osiem klas ze względu na moc, ale mieliśmy: „Sho treba, jak nazywasz Mars i Ziemię?” Deyaki Aspekty śmierdzącego opracsivali krashche, nizh mi, i dla dekilkah problemy znają soi estetichnі i efektivі rіshennya, o yakі mi naveit nie myślał.

– A co sądzisz o projekcie Ilony Mask?

– Punkty Z ducha strategii marketingowej, Tesla – tsevo. Całkowicie mierny produkt był rozbawiony międzynarodowym fenomenem. A oś SpaceX to bardzo praktyczny tyłek, w którym próbuję dokonać zmiany.Wszyscy mówili, że w nich nie ma wizji, a smród wkrótce wyśle ​​ludzi na Marsa.

– Wkrótce? Jeśli tak, to czy widzisz ludzką kolumnę na Marsie?

– Nie jestem profesjonalistą, nie jestem ekspertem, jestem prezenterką – do rocka 2040.

– Dobre, takie дещо міщанське запитання – навіщо воно взазагалі треба? Na ziemskiej kąpieli problemów, nashcho letiti na Marsie, że vitrachati na grosz trillionni?

– Nie trilioni, ale milyardi, ale jedzenie jest słuszne. Techniczna niegrzeczność Kozhena wnoszącego kulturalny i społeczny rozwój. Jeśli ludzie staną się gatunkiem podobnym do planety, nie będziemy uprawnieni dla Europejczyków, Arabów, Chińczyków, ale dla Ziemian i Marines. Ja vvazhayu, scho tse zrobit nas bilsh tolerancyjny, tolerancyjny i żywy. Menshe o’clock będzie vitrachatsya na vinyi i bishe – na spilniy rozvitok meststva. Yaksho b chciał tylko dodać do Marsa, potem wibracje bi roboty – na dziesiątki sposobów tańszą metodą. Ale tsil polisizatsii – w ludziach rozvitku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *